İletişim

Dünya

Aleyna Tilki dünyaya rezil oldu

Ekleme Tarihi:

-


Aleyna Tilki tüm dünyaya rezil oldu

Yaptığı açıklamalarıyla bir anda gündeme gelen Aleyna Tilki, 2016 yılında paylaştığı fotoğrafıyla yine haber olmayı başardı..

Sosyal medya hesabından Alman fotoğrafçı Frauke Hagen’in 2015 yılında çektiği fotoğrafı kendisiymiş gibi paylaşan Tilki, bunun ortaya çıkmasının ardından paylaşımını hemen sildi.

Aleyna’nın bu alıntısı ise Alman fotoğrafçı “Türk popstar fotoğrafımı çalmış” açıklamasının ardından ortaya çıktı. Ortaya çıkan bu hırsızlığın ardından Tilki’nin takipçileri şarkıcıya kendi şarkısıyla yanıt verdi; “Çaldığın o fotoğrafı yerine koy lütfen.” Tilki, bunu ilk defa yapmıyor. Son şarkısı ‘O Sen Olsan Bari’nin klibinin de çalıntı olduğu ortaya çıkmıştı. Aynı şekilde bir dergi için kameralar karşısına geçerek fotoğraf çektiren Tilki, Hande Erçel’le aynı kıyafeti giyerek aynı pozlar vermiş ve pişti olmuştu..

Alman gezgin Frauke Hagen tesadüfen keşfettiği bu durumu kendi duyurdu. Fotoğrafları story’sinde “Görünen o ki bir Türk popstar benim iki yıl önce Kanada’da yaşarken çektiğim bir fotoğrafı çalmış. Neler oluyor?” notuyla paylaştı..

Bu fotoğrafın ardından şarkıcının aslında bu işi pek çok defa yaptığı fark edildi..