İletişim

Manset

Ali Koç’tan Ersun Yanal için açıklama! COMOLLI’YE HIRSIZ DİYORLAR

Ekleme Tarihi:

-


Ali Koç’tan Ersun Yanal için açıklama!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, gündeme dair FBTV’de açıklamalarda bulundu. Koç, Ersun Yanal’ı hiç düşünmediklerini söyledi.

Ersun Yanal’ın Fenerbahçe’nin gündeminde olmadığını ifade eden Ali Koç, “Fenerbahçe aleyhine yapılan her türlü tezahürat takım üzerinde ciddi bir olumsuzluk yaratıyor. Dün olmadı, bugün de yok, yarın da olmayacak! Ersun Yanal hocamız bizim programımızda yok, bunun sebeplerini daha sonra da anlatırım ama bizim planlarımız bu. Kendisi ile konuşmadım, konuşmayacağım. Son dönemde Ersun Yanal hocamız için bir kampanya var, taraftarımız da istiyor ama olmayacağını söylüyorum. Şimdilik bu sevdaya son verin, şimdilik diyorum, çünkü benden sonra ne olacağını bilmiyorum” dedi.

“BEKLEDİĞİMİZDEN DAHA OLUMSUZ BİR TABLO VAR”

“Tahminimizden çok daha ötesinde olumsuz tablo var. Büyük hayallerden bahsettik, bunların içerisinde de riskler var, engeller var, mücadeleler var. Puan tablosuna bakınca, olmamamız gereken bir noktadayız. Hocamız, sportif direktörümüz, yönetimimiz, transferlerimiz hepsi tartışılıyor, eleştiriliyor. Bunları da anlayışla karşılıyorum. Bu eleştiriler taraftarı etkiliyor, tribünlere kadar geliyor. Olumsuz hava camiamızı etkisi altına almış. Ne kadar değişim yapmak isterseniz isteyin, top çizgiyi geçmeyince yaptığınız birçok şey gözükmüyor. Hatalar yapmadık mı, yaptık. Hatalar yapacağız, bunun bir okulu yok, tecrübeyi iş başında kazanıyorsun. Hayatın her anlamında bu böyle. Yaratılan algı gibi zincirleme hatalar yok. ”

COMOLLI’YE BEN DE KIZIYORUM

“Damien Comolli’ye ben de kızıyorum. Bu gruplaşma konusuna daha sert önlemler alınmalı. 6 hafta evvel bu kadro ve teknik heyette sıkıntılar olduğunu söyledim. Başka şeyler de söyledim, harekete geçmek zaman aldı. Oyuncuların duygusal anlamda desteğe ihtiyaç olduğunu söyledim.”

COMOLLI’YE HIRSIZ DİYORLAR

“Comolli’ye hırsız diyorlar, terbiyesizler. Kontratları anlaşmalar gereği gösteremiyoruz. Haddini aşan birkaç kişi var, gelsinler kontratları gösterelim. Kim kaç para alıyor gösterelim. Ayew gibi oyuncu kira bedeli ödenmeden nasıl getiriliyor? Bu saldırılar Comolli’ye değil bana. Bu saldırılar bizi kamçılar. Bizim gücümüzü tek zayıflatan olay, taraftarın inancını kaybetmesi. Mücadele ettiğimiz şey sahadaki rakipler değil pek çok konu.”