İletişim

Manset

CHP’den Meltem Cumbul hamlesi

Ekleme Tarihi:

-


CHP’den Meltem Cumbul hamlesi! O ilçeden aday gösterilecek
CHP ve İYİ Parti arasındaki ittifakta, en çok konuşulan ilçe olan Şişli’de flaş bir isim ortaya atıldı. İttifakın Şişli’de Meltem Cumbul’u aday göstereceği iddia edildi.

Dün akşam yemeğinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şişli’den belediye başkan adayı olarak 15 Temmuz darbe girişiminden kısa süre önce Altın Küre’de “Yurtta Sulh” mesajı vererek o günden darbeyi işaret ettiği ileri sürülen, FETÖ ile bağlantısına ilişkin çok sayıda iddia bulunan Meltem Cumbul’u göstereceği iddia edildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Ankara’daki evinde akşam yemeğinde buluşmasının ardından gece saatlerinde kulislere bomba gibi bir haber düştü.

İddialara göre, oyuncu Meltem Cumbul seçimlerde Şişli’den aday gösterildi.

  1. Altın Küre ödül töreninde, Madonna’nın ardından sürpriz bir şekilde sahneye çıkan Meltem Cumbul kısa bir konuşma yapmıştı.

Cumbul konuşmasını, “Şu anda ülkem için konuşuyorum, herkes bilsin ki barış kazanacak, bu sebeple konuşmamı şöyle bitiriyorum. Yurtta sulh, cihanda Sulh…”sözleriyle bitirmişti.