İletişim

Manset

Diriliş Ertuğrul 127.bölüm fragmanı

Ekleme Tarihi:

-


Diriliş Ertuğrul 127.bölüm fragmanı

VİDEO HEMEN AŞAĞIDA 

“Kaçın kaçabildiğiniz yere kadar. Bizim adaletimizden kim sizi muhafaza edebilir ki” diyen İlbilge Hatun, Ertuğrul Bey’i tehdit ediyor. TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dönem dizisi Diriliş Ertuğrul 127.bölüm fragmanı yine nefes kesti. Son bölümü ardından yeni bölüm büyük heyecan uyandırdı.

Oğlu Gündüz’ü kurtarmak ve suçsuz olduğunu kanıtlamak için büyük çapa harcayan Ertuğrul Bey, yeni savaşın sinyallerini verdi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu olan Diriliş Ertuğrul 127.bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Diriliş’in yeni bölümünde neler olacak? “Kaçın kaçabildiğiniz yere kadar. Bizim adaletimizden kim sizi muhafaza edebilir ki” diyen İlbilge Hatun, Ertuğrul Bey’i tehdit ediyor. Yine heyecan dolu bir bölümü geride bırakan ve başrolünde Engin Altan Düzyatan’ın oynadığı Diriliş Ertuğrul 127.bölümü 12 Aralık çarşamba günü TRT 1 ekranlarında olacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 127.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? TAHMİNLER…

Öncelikle kaleden nasıl kurtulduklarını anlatalım. Biliyorsunuz bir kişi karşındakini öldürmesi veya yaralaması iki devlet arasında savaşa yol açar. Fakat böyle bir durum olmadı. Komutanın emriyle askerler duracak Ertuğrul Bey fidyeyi ödeyip Gündüz’ü çıkaracaktır.

Fakat Ertuğrul’un düşmanları biter mi? İlbilge ile karşı karşıya geldiğini bilen Bahattin, Dragos’un gazına gelip Kayı obasına baskın düzenleyecektir. Fakat bu emir Bahattin’in sonunu getirecek.

İlbilge’nin askerleri ile karşı karşıya gelen Ertuğrul ve Gündüz ne yapacak? Suçlu olan İlbilge ve babasının öldürülmesi öfkesiyle Ertuğrul’a kılıç çeker. Fakat burada kaybedecek tek kişi İlbilgedir. Alpleri ölürse mahkemede haklı duruma düşecek olan İlbilge bunun bilincinde Ertuğrul’a saldırır.

“Kaçın kaçabildiğiniz yere kadar. Bizim adaletimizden kim sizi muhafaza edebilir ki” diyen İlbilge Hatun, Ertuğrul Bey’i tehdit ediyor.

Dragos’un, karısıyla kızıyla tehdit edilen tüccarın seçim yapmasından sonra deşifre olacaktır. Yani Ertuğrul suçlunun kilisede olduğunu tüccar söyleyecektir.