İletişim

Manset

Erdoğan’dan Akşener’e sert sözler

Ekleme Tarihi:

-


Erdoğan’dan Akşener’e sert sözler: Kaçacak yeri yok, hesaplaşacağız…


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Elazığ mitinginde halka hitap etti. Erdoğan, Denizli’deki sözleri sebebiyle İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sert tepki göstererek, ”Hanımefendinin kaçacak deliği de yok. Çünkü o milletvekili de değil. İftiraları nedeniyle onunla hemen hesaplaşacağız. Hesabı ağır olacak. Şaka bahanesiyle önlerine çıkan herkese terörist damgası vurmaya devam edecekler” dedi.

‘AÇIK SÖYLÜYORUM ONLAR BU MİLLETE İHANET İÇİNDEDİR”

Siyaset özünde bir yarıştır, rekabettir. İnsanları ortak idealler etrafında bir araya getirme sanatıdır. Siyaset kutuplaştırmak için değil gönülleri buluşturmak için yapılır. Her kim siyaseti insanımızı birbirimizi kırdırmanın aracı haline getiriyorsa; PKK’nın desteklediği HDP gibi. Açık söylüyorum onlar bu millete ihanet içindedir.

”BU MİLLET YALANCIYA DERSİ VERİR”

Her kim miting meydanlarını iftira kürsüsüne çeviriyorsa, o sadece kendi itibarını değil siyasetin itibarını da yok ediyor demektir. Geçmişte Türkiye bu tarz çok siyasetçi görmüştür. Bu millet siyaseti kirleten, lekeleyen bir çok kifayetsiz görmüştür. Bu ülke CHP’nin milletvekili pazarlığı yaptığı Güneş Motel rezaletini, parti değiştiren fırıldaklarını görmüş, yaşamıştır. Günlük hayatta yalancının mumu yatsıya kadar yanar, siyasette ise en fazla seçime kadar yanar. Seçim sandığı önüne gelince bu millet yalancıya dersi verir.