İletişim

Genel

Ertuğrul Bey’e hain saldırı

Ekleme Tarihi:

-


Diriliş Ertuğrul 129.bölüm 2.fragmanı! Ertuğrul Bey’e hain saldırı

VİDEO HEMEN AŞAĞIDA 

Yeni bölümü merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 129.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Nefes kesen bir bölüm ile gelecek olan Diriliş Ertuğrul’da savaş sahneleri izleyenleri ekranlara kilitleyecek. Peki İlbilge Hatun kurtulabilecek mi? Dragos’un yeni planı ne olacak? İşte yeni bölüm hakkında öne çıkan gelişmeler..”Bu topraklarda alimlere kim tasallut ederse celladı Süleyman Şah oğlu Ertuğrul’dur” diyen Ertuğrul Bey Moğollara ve hain planlar kuran Dragos’a korku salıyor. Yeni bölümü yine nefes kesecek olan Diriliş Ertuğrul 129.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Peki sevilen dizi Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler olacak? Başrolünde Engin Altan Düzyatan ve Hande Soral’ın yer aldığı Diriliş Ertuğrul 26 Aralık çarşamba günü saat 20:00’da ekranlarda olacak. İşte Diriliş’in yeni bölüm tanıtımları ve merak edilen detaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 129.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Selcan’ın obasının Moğolların baskınına uğradığını ve beraberinde yaşananları anlatması, Ertuğrul ve Hayme’yi üzmüştü. Ama Ertuğrul’a Gündoğdu tarafından gönderilen mektupla, Ertuğrul onların güvende olduğunu öğrenmiş ve rahatlamıştı. Bu baskınları yapanın Albastı adında biri olduğu ve Albastı’nın da İlbilge’nin ağabeyi Beybolat olduğu anlaşılmıştı. Ancak bunu henüz kimse bilmiyordu.

Ertuğrul, bunlar üzerine Aksakallılar ile görüşmüş ve Anadolu’da Moğollara karşı isyanı başlatmaya karar kılmıştı. Dragos ise tekrar güven kazanmak için İlbilgelere tuzak kurmuş ve bunun haberini de yine kendisi vermişti.Bu sayede Dragos, Zangoç kimliğiyle güven tazelemişti. Ertuğrul, Lais’in yaptıklarından sonra onun Dragos’un adamı olduğunu anlamış ve ona bunu itiraf ettirerek cezasını kesmişti.Lais’in ölümüne öfkelenen Dragos’un yeni hamlesi ne olacak? Ertuğrul, üzerine kurulan tuzakları bertaraf edebilecek mi? Ertuğrul, Moğolların ölüm listesinde olan alimleri kurtarabilecek mi?Beybolat’ın Söğüt’e gelişiyle yeniden şekillenen Kayılar ve Umuroğulları arasındaki ilişki ne olacak? Ertuğrul ve Beybolat arasında neler yaşanacak? İlbilge, değişen bu durumlar karşısında nasıl bir konum alacak?