İletişim

Manset

Fenerbahçe, Aykut Kocaman kararını resmen açıkladı!

Ekleme Tarihi:

-


Fenerbahçe, Aykut Kocaman kararını resmen açıkladı!

Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı.

Yeni başkan Ali Koç’un göreve gelmesiyle teknik direktörlük görevini kimin yapacağı merakla bekleniyordu. Fenerbahçe’den yapılan resmi açıklamayla Aykut Kocaman dönemi resmen sona erdi.

Fenerbahçe resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

“Profesyonel Futbol Takımımızın değerli teknik direktörü Sayın Aykut Kocaman ile, göreve geldiğimiz günden itibaren, takımımızın mevcut durumu ve geleceği hakkında muhtelif görüşme ve değerlendirmeler gerçekleştirdik.

Değerli hocamız ile yapmış olduğumuz bu görüşmelerin neticesinde, dün akşam itibariyle, futbol takımımızın yönetimsel anlamda yeni bir sayfa açması gerektiği konusunda karşılıklı görüş birliğine vardık.

Bu yaklaşımı samimiyetle ve anlayışla karşılayan Sayın Aykut Kocaman’a, bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu tüm hizmetler için şahsım, yönetim kurulum ve camiam adına teşekkür ederim.

Futbolcu ve teknik adam olarak kulübümüze kazandırdığı başarılarının yanında, özellikle 3 Temmuz sürecindeki dimdik duruşuyla da camiamız için bir teknik direktörden çok daha fazlası olduğunu göstermiş olan Sayın Aykut Kocaman, her zaman kalplerimizde ayrı bir yere sahip olmaya devam edecektir.

Hocamıza bundan sonraki kariyeri için en içten başarı dileklerimizi sunar, yolunun açık olmasını dileriz.

Saygılarımla,

Ali Y. Koç

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı”

YENİ HOCA COCU

Fenerbahçe’de yeni teknik direktörün Hollandalı Phillip Cocu olması bekleniyor.