İletişim

Manset

Fenerbahçe’den yılın bombası

Ekleme Tarihi:

-


Fenerbahçe’den yılın bombası Alfredo Morelos

Forvet arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, Rangers’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Kolombiyalı golcü futbolcu Alfredo Morelos’a talip oldu.

Fernandao’nun takımdan ayrılmasının kesinleşmesinin ardından forvete takviye yapmayı planlayan Fenerbahçe sürpriz bir isme yöneldi. Sportif direktör Comolli’nin raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren sarı lacivertli ekip bir dönem Beşiktaş’ın da gündemine olan Alfredo Morelos’a kanca attığı iddia edildi.

Rangers yönetiminin geçtiğimiz günlerde Morelos için tekliflere açığız söyleminin ardından harekete geçen Fenerbahçe kurmaylarının İskoçya’ya çıkarma yapacağı öğrenildi.

SKRTEL – MORELOS TAKASI!

Teknik direktörülüğü Steven Gerard’ın yaptığı Rangers’ın Fenerbahçe’de defans oyuncusu Martin Skrtel’e talip olması nedeniyle sarı lacivertli ekibin Morelos’a karşılık Skrtel artı para teklifi sunacağı öğrenildi. İskoç ekibinin bu teklife sıcak bakacağı belirtildi.

Morelos bu sezon Rangers formasıyla 43 karşılaşmaya çıkarken 18 kezde fileleri havalandırmayı başardı. Kolombiyalı futbolcunun İskoç ekibiyle 2021’e kadar sözleşmesi bulunuyor.