İletişim

Video

İlluminati Erdoğan’a Beyin Kontrolü ve Bilimsel Deneyler Yaptı mı

Ekleme Tarihi:

-


İlluminati Erdoğan’a Beyin Kontrolü ve Bilimsel Deneyler Yaptı mı

VİDEO HEMEN AŞAĞIDA 

Latince illuminatus sözcüğünden gelen illuminati, aydınlanmışlar anlamına gelmektedir. Ve anlamıyla, sözcüğün insanlara ifade ettiği şey arasında büyük bir çelişki bulunmaktadır. Ama her neyse! Çünkü bu konudan daha sonra ayrıntılı bir şekilde bahsedeceğiz. Sonuçta; illuminati yıllardır tartışılan ve üzerine sayısız farklı teori üretilen bir kavram.

Varlığı hala kanıtlanamayan illuminati örgütünün tarihteki önemli olayların arkasındaki gizli oluşum olduğunu söyleyenlerden tutun da bu örgütün pek çok ünlü kişiliğin ölümünden sorumlu olduğunu savunanlar bulunmaktadır. Ve söylenenlere bakılıp, üzerinde detaylıca düşünüldüğünde illuminati oluşumun gerçekliğine inanmamak gerçekten çok zor diye düşünüyorum.

O kadar tesadüfün bir araya gelmesi, illuminati üyesi olduğu ileri sürülen ünlülerin bahsedilen simge ve sembolleri insanın gözüne sokarcasına kullanmaları ve bu gibi durumlar illuminatinin varlığını sağlam tezlerle inandırıcı hale getirmektedir. Gerçi sizin illuminati hakkında ne düşündüğünüzü bilemem ama birazdan söyleyeceklerimi duyana kadar kararınızı vermeyin derim.