İletişim

Tarih

Türkiyenin dibinde altmış trilyon dolar yatıyor

Ekleme Tarihi:

-


Türkiyenin dibinde altmış trilyon dolar yatıyor

ÜNLÜK koşuşturma içinde olan insanlar ne olup bittiğini anlamakta zorlanır. Doğaldır. Kimsenin PERDE ARKASINA seyahat edecek zamanı yoktur. Gazeteler gazeteciler bu nedenler vardır… Nereye baksam kafa karışıklığı… Oysa her şey ortada! Görmeyi bilenler için net ve şeffaf! Daha önce defalarca PARAYI ve SİLAHI yazdım. Mücadeleyi aktardım. 1945’te kurulan ancak 1990’da yıkılan son DÜZENİ anlattım. Şimdi yeni bir DÜNYA kurulmak istenmekte. Sancı da bu! Bunu AK PARTİ’den CHP’ye FED’den PENTGON’a, Bankacılık sisteminden KUR OYUNLARINA, Trump’tan Macron’a, Moskova’dan Tel Aviv’e kadar olan her yerde görürsünüz… Olan budur!

Açalım biraz… Amerika Birleşik Devletleri yeni sistemin merkezine kendini konumlarken diğer ülkeleri, aileleri ve liderleri de yakınlık derecesine göre seçmek istiyor. ABD’deki gücün merkezinde KATOLİK bir yapı var.Elbette Evangelistler ve Yahudiler de burada yer almakta. Bir ittifak söz konusu gibi… Washington’un değişim isteği kaynakların kimler tarafından kontrol edildiğinin önemini de ortaya çıkartıyor.Uzun yıllardır süren ortaklığın bozulması, dünyanın yeni dengesine oturmasını da zorlaştırıyor.Önceki sistemin MİMARLARI her iki tarafta da YAHUDİLER’di!
1945-1990 arasının yani… Mesela Başkan Kennedy Washington’un karşısında yer alan MOSKOVA yerine merkezi Berlin’e taşımak isteyince öldürüldü.Gözünün yaşına bakmadılar.

Denge ABD ile Sovyetler arasındaydı… Bozulamazdı.Dünya bu DÜŞMAN KARDEŞLER iklimi ile yönetiliyordu.ABD, Pentagon’un yönetiminde yeni sistem için nokta atışlar yapıyor. ABD içinde hep güçlü olan Rothschild ailesi de bu atışların hedefinde.Aile, belli noktalarda buna karşılık verirken, Amerikan sisteminin yeni finans oyuncuları Rothschild ailesine ağır darbe vurdu.
Bunu Türkiye’deki KUR OYUNLARINDA gördük hissettik. Öncelikli olarak Türkiye, Rusya ve İran’da çok güçlü bir Edmond de Rothschild etkisi vardır.1 trilyon dolara hükmeden Edmond de Rothschild Varlık Yönetimi, Pentagon’un yeni finans oyuncularının etkili atağına karşılık veremedi.